Üretici / Distribütör çözümleri

         Türkiye de faaliyet gösteren otomotiv firmalarının satış ve satış sonrası faaliyetlerinin kontrol altına alınması amacıyla geliştirilen ENTERPRICE Otomotiv E.R.P. çözümleri distribütör ile servis bayi teşkilatı arasında oluşan faaliyetleri takip etmekte ve kurumsal çözümler sunmaktadır.

Bayi servis tarafında yapılan Satış, yedek parça ve garanti faaliyetleri distribütör tarafında konsolide edilmekte ve araçların durumu Türkiye genelinde izlenebilmektedir.

Yetkili bayi/servis çözümleri

Üretici / Distribütör sistemi ile Türkiye genelinde entegre çalışan ENTERPRICE Otomotiv Bayi Yönetim Sistemi; Bayi ve servisteki beklentiler ile piyasa uygulamalarını (sektörde 10 yıla varan tecrübesiyle) karşılayarak profesyonel çözümler üretmektedir.

Muhasebe, finans, stok, satınalma, sipariş, araç ve yedek parça satış, Bakım/Onarım, kalite kontrol, sigorta acenteliği, hasar/ekspertiz işlemleri ve garanti uygulamaları ile bayi servis tarafında faaliyetleri takip ederek yönetimsel sonuçlar üretmektedir.

Özel servis çözümleri

         Çeşitli markalardaki araçların bakım onarım işlerini yapan özel servisler için tasarlanan ENTERPRICE Servis Yazılımı; Muhasebe, finans, stok, satınalma, sipariş, yedek parça, Bakım/Onarım, sigorta/hasar/ekspertiz işlemleri ve garanti uygulamaları ile servis faaliyetlerini takip etmektedir.

Firmamız hizmet olarak anlaşılan markalardaki orijinal yedek parça satış fiyat listelerini aylık düzenli periyotlarda internet üzerinden özel servis müşterilerine sunmaktadır.

Yedek parça satıcıları (toptan / perakende/ ithalat)

         Çeşitli markalardaki araçların orijinal ve yan sanayi yedek parça satışını yada ithalatını yapan firmalar için tasarlanan ENTERPRICE Ticari Yazılımı; Muhasebe, finans, stok, satınalma, sipariş, dağıtım ve garanti uygulamaları ile sektörde etkin çözümler üretmektedir.

Firma ölçeğine göre bayi ile firma merkezi arasında müşteri sipariş otomasyonu ile online, offline plasiyer satış/sipariş ve tahsilat sistemi kurularak diğer modüllerle entegre edilebilmektedir.

Firmamız hizmet olarak anlaşılan markalardaki orijinal yedek parça satış fiyat listelerini aylık düzenli periyotlarda internet üzerinden yedek parça satıcısı müşterilerine sunmaktadır.

İLGİLİ ÜRÜNLER

ENTERPRICE OTOMOTİV SERVİS YAZILIMI
Ayrıntılar
ENTERPRICE PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ
Ayrıntılar
ENTERPRICE SİGORTA ACENTELİK MODULÜ
BAYCOM BAYİ İLETİŞİM MODULÜ

ENTERPRICE ANALİTİK BÜTÇE MODULÜ

ENTERPRICE İÇ İLETİŞİM MODULÜ

ENTERPRICE ONLİNE BARKODLU STOK SAYIM MODULÜ

ENTERPRICE OTOMOBİL SATIŞ MODÜLÜ

TF / WAS ENTERPRICE entegrasyon component

RN / AS400 ENTERPRICE entegrasyon component

ENTERPRICE İşbank mail order componenti