Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler İçin Kampanyamız (Bitiş Tarihi: 24.09.2023)

AYPOS Core Kare Kodlu Muhasebe Yazılımı Kampanyası

SMMM sıfatıyla dışarıdan mükellefine mali müşavirlik hizmeti veren kişiler için QR kodlu muhasebe yazılımı özelikleri şöyledir.

 • Muhasebeciler için AYPOS Core Yazılımının "Genel Muhasebe Modülü" sitemizdeki dokümanlar bölümünde ayrıntılı açıklanmıştır.
 • AYPOS Core'un 26. modülü QRCode okuma ve muhasebeştirme özelliğidir.
 • Bu sistemle manuel fiş kaydı girme işi tarih olmuştur. Artık AYPOS Core ile belgenin kare kodunu okutarak muhasebe kaydı otomatik yapılmaktadır.
 • Gelir İdaresi tarafından belirlenen kare kodlu birim faturanın muhasebe kaydını cep telefonu, tablet ya da masaüstü bilgisayarınızla okutarak 3-5 saniyede yevmiye fiş kaydını otomatik oluşturursunuz.
 • Bu sistemle muhasebe birimi veri giren değil oluşan veriyi kontrol eden denetleyen birim olmuştur.
 • QR kod okutma işi şu yöntemlerle gerçekleşir.
  • Mükellef muhasebecinin sistemine cep telefonu ya da bilgisayarından bağlanarak alış, satış faturalarını okutarak veri gönderimi yapar.
  • Veriyi mükellef gönderemiyorsa muhasebe birimi kendisine gelen kağıt, pdf, xml, html çıktılardan bürosundaki cep telefonu, laptop ya da webcam özelliği olan bilgisayardan okutarak verinin muhasebeleşmesini sağlar.
 • Test için qr kod okutma işini şu linkten https://efatura.ankarayazilim.com/ayerpc/qrcode/readinvoice yapabilirsiniz.
 • Not: QR Kod okuyucu Windows ve Android işletim sistemlerinde test edilmiş olup sorunsuz çalışmaktadır.

Teknik Kapasite

AYPOS Core Yazılımı birim mükellef için günlük 500.000 (beşyüzbin) yevmiye maddesini yapacak kapasitededir.

Daha yüksek hacimli işleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

Donanım için x64 Windows 10 çalıştıran bir bilgisayarınız olması yeterlidir. İşlenecek veri kapasitesine göre bu durum değiştirilebilir.

Satış Fiyatlarımız (KDV Hariç)

Mükellef sınırı olmaksızın bir kereye mahsus genel muhasebe modül ücreti 5.000 TL

Yıllık destek/güncelleme ücreti 750 TL. Bu tutar yıllık enflasyon onanında artırılır.

Diğer Özellikler ve Faydalar

Mükellef sayısı fazla olanlar için e-smmm makbuzunu entegratör kullanmadan direk entegrasyona geçerek bu altyapı üzerinden sağlama olanağı vardır.

E-Defter mükellefleriniz için Ankara Yazılım E-Defter Uygulamasını entegre edebilirsiniz.

ERP yazılımı olmayan mükelleflerinize AYPOS ERP Core yazılımını tavsiye ederek aynı altyapı üzerinden kendi sisteminizi ve müşteri sisteminizi internet üzerinden konuşturabilirsiniz.

Yazılımını değiştirmek isteyen mükelleflerinize AYPOS ERP Core yazılımını tavsiye ederek uzaktan muhasebe faaliyeti işi yapabilirsiniz. Yani müşteri sistemine bağlanarak kontrollerinizi yapar, beyannamelerinizi oradan verebilirsiniz.

Fatura sayısı çok olan mükelleflerinize E-fatura Direk Entegrasyon yazılımını tavsiye ederek entegratör masraflarından tasarruf edilmesini sağlayabilirsiniz.

Satın Alma Süreci ve Çözüm Merkezi

Müşteri sayısını ve fatura bilgilerinizi belirtilerek Çözüm Merkezi uygulamamızdan "Müşteriniz olmak istiyorum" seçeneğinden talepte bulunursunuz. 30 gün içinde uygulamadan memnun kalmaz iseniz iade garantisi vardır.

Çözüm Merkezi ekibi tarafınızla iletişime geçecek ücret ödemesi tamamlandıktan sonra yükleme işlemini başlatacaktır.

Yükleme yapıldıktan sonra yazılımın kullanımı ve destek faaliyetleri web sistemizdeki Çözüm Merkezi kanalıya verilecektir.